Teamleder

Hanneke Ørne Bruce
hanneke.bruce@bgo.oslo.kommune.no
Mobil: 41626802

Alan Bendu

alan.bendu@bgo.oslo.kommune.no
Mobil: 48169862

 

 

Bo og omsorgstiltak

 

Astrid Aasen – fagkonsulent
astrid.aasen@bgo.oslo.kommune.no
Mobil: 48169877

Rosa Phan - fagkonsulent
Mobil: 90136651
 
Tordis Lauvdal - fagkonsulent 
tordis.lauvdal@bgo.oslo.kommune.no
Mobil: 48169832
 
Helle Haave - fagkonsulent (permisjon)
Mobil: 46847371
 
Keleta Fasil - konsulent
Mobil: 90043675
 

Kveldstilbudet

Lene Hovland Rennestraum – fagkonsulent
lene.rennestraum@bgo.oslo.kommune.no
Mobil: 95137198

Hanna Kahrs Henriksen - fagkonsulent
hanna.henriksen@bgo.oslo.kommune.no
Mobil :47508980

Anne Ellen E.Bru
anne.bru@bgo.oslo.kommune.no

Awale Warsame
awale.warsame@bgo.oslo.kommune.no
 

Merkantil

Marziyeh Darvish (Nahid)
marziyeh.darvish@bgo.oslo.kommune.no
Mobil: 90602584